Blog dla kosmetologów

FAQ

OCZYSZCZANIE WODOROWE AQUAPEEL H2 – FAQ

1. Czym jest oczyszczanie wodorowe?

Oczyszczanie wodorowe to technologia pielęgnacji skóry, bazująca na działaniu wodoru jako czynnika antyoksydacyjnego. Dostępne na rynku urządzenia wykorzystują podciśnienie i strumień wody wodorowej jako czynnik peelingujący.

2. Czym jest technologia AquaPeel H2?

Aquapeel H2 to rytułał pielęgnacyjny oczyszczania wodorowego bazujący na 6 postępujących po sobie etapach, mających na celu dogłębne oczyszczenie, złuszczenie, dotlenienie oraz lifting.

3. Dlaczego warto zainwestować w oczyszczanie wodorowe AquaPeel H2?

Urządzenie AquaPeel H2 stanowi innowacyjne podejście do tematyki oczyszczania skóry. Aktywny wodór neutralizując wolne rodniki stanowi obecnie podstawę każdej pielęgnacji. Doliczając do tego specjalną formułę kwasów oraz działanie koktajli antyoksydacyjnych mamy przepis na idealny zabieg oczyszczający z długotrwałymi efektami.

płyny do oczyszczania wodorowego

4. Na co zwrócić uwagę przy wyborze urządzenia do oczyszczania wodorowego?

Przy wyborze urządzenia poza samym faktem funkcji oczyszczania wodorowego warto zwrócić uwagę na preparaty zabiegowe, które w znaczy sposób wpływają na efekt końcowy. Przy Aquapeel H2 mamy pewność pracy na doskonałej jakości koktajlach, które są dedykowane pod dany problem cery.

 5. Jak wygląda kalkulacja zwrotu inwestycji AquaPeel H2?

 Z racji tego, że AquaPeel H2 jest jednym z najpopularniejszych zabiegów rynku beauty całkowity koszt zwrotu inwestycji następuje w bardzo szybkim czasie. Przy założeniu wykonania zaledwie dwóch zabiegów dziennie, urządzenie zwraca się po miesiącu pracy.

6. Czy oczyszczanie wodorowe AquaPeel H2 może być wykonane przez kosmetologa?

 Zabieg jak najbardziej może być wykonywany przez kosmetologa. Cała procedura jest bardzo prosta w wykonaniu a intuicyjny interface ułatwia pracę ze sprzętem. Do każdego urządzenia AquaPeel H2 jest dołączany bardzo dokładny skrypt, w którym każdy krok jest szczegółowo opisany.

oczyszczanie wodorowe

7. Czy oczyszczanie wodorowe AquaPeel H2 można łączyć z innymi technologiami?

Tak. Zabieg oczyszczania wodorowego z użyciem urządzenia AquaPeel H2 można łączyć z innymi technologiami. Silne działanie antyoksydacyjne oraz eksfoliacyjne nierzadko stanowi wstęp do bardziej inwazyjnych zabiegów z  zakresu laseroterapii czy medycyny estetycznej.

 8. Czy oczyszczanie wodorowe AquaPeel H2 można wykonywać przez cały rok?

Zabieg można wykonywać przez cały rok w interwałach miesięcznych bez żadnych efektów ubocznych. Podczas terapii nie dochodzi do przerwania ciągłości naskórka a mieszanki kwasowe nie powodują efektu łuszczenia się skóry, dlatego zabieg można wykonywać również w okresie letnim.

9. Jakich efektów można się spodziewać po oczyszczaniu wodorowym AquaPeel H2?

Efekty oczyszczania wodorowego są widoczne zaraz po zabiegu. Skóra staje się oczyszczona, nawilżona oraz mocno odżywiona. Po serii zabiegów wyrównuje się koloryt a twarz zyskuje zdrowszy, młodszy wygląd. AquaPeel H2 stanowi obecnie najpopularniejszy bezinwazyjny zabieg większości gabinetów kosmetycznych.

urządzenia do oczyszczania wodorowego

 10. Jakie są przeciwwskazania do oczyszczania wodorowego AquaPeel H2?

Do samego oczyszczania wodorowego oraz eksfoliacji kwasami jedynym przeciwwskazaniem są ostre stany zapalne na twarzy, zatem terapia z powodzeniem może być wykonywana praktycznie u każdego. Przy dodatkowym działaniu głowicy UD Czy RF przeciwwskazaniem będą elementy metalowe, ciąża czy epilepsja.

11. Ile zabiegów oczyszczania wodorowego należy wykonać?

Zalecana seria zabiegowa oczyszczania wodorowego to 3-5 zabiegów . W przypadku cer bardzo problematycznych ilość ustalana jest indywidualnie z pacjentem po wywiadzie kosmetologicznym.

12. Jakie są wskazania do oczyszczania wodorowego AquaPeel H2?

Do wskazań zabiegu oczyszczania wodorowego zaliczamy:

  • przedwczesne starzenie się skóry;
  • ziemista, zmęczona cera o nierównym kolorycie;
  • nadmierna produkcja sebum;
  • trądzik, zaskórniki, rozszerzone pory;
  • skłonności do stanów zapalnych.

zabiegi kosmetyczne na wiosnę13. Czy oczyszczanie wodorowe AquaPeel H2 boli?

Oczyszczanie wodorowe nie należy do bolesnych zabiegów. Zabieg ten wykonywany jest przy pomocy głowicy, która delikatnie zasysa skórę. Następne etapy zabiegu są bardzo przyjemne i pozwalają klientce w pełni się zrelaksować. 

14. Co ile wykonywać zabieg oczyszczania wodorowego AquaPeel H2?

Częstotliwość wykonywania zabiegu oczyszczania wodorowego zależy od typu cery klienta, z którym pracujemy oraz użytych preparatów zabiegowych. Średnio zabieg wykonujemy co 2/3 tygodnie, nie częściej niż raz w tygodniu.

15. Czy hydrabrazja i oczyszczanie wodorowe to ten sam zabieg?

Oczyszczanie wodorowe i hydrabrazja to nie ten sam zabieg. Oczyszczanie wodorowe wykorzystuje stumień wody wodorowej. Urządzenia do hydrabrazji nie posiadają generatora wodoru, a efekt antyoksydacyjny uzysują dzięki składnikom aktywnym zawartych w preparatach. Na rynku istnieją urządzenia będące połączeniem oczyszczania wodorowego z hydrabrazją – AquaPeel H2 1.0.

zabieg oczyszczanie wodorowe

Zostaw komentarz