Blog dla kosmetologów

JULIÉ® - redukcja rozstępów i cieni pod oczami / KARBOKSYTERAPIA

KARBOKSYTERAPIA JULIÉ – OPINIA KOSMETOLOGA

Szukasz najlepszego urządzenia do karboksyterapii? Nie wiesz gdzie szukać wiarygodnej opinii na temat inteligentnej karboksyterapii Julié?

Często szukamy recenzji na temat urządzeń na forach i grupach na Facebooku związanych z kosmetologią. Grupy na Facebooku są przepełnione przedstawicielami, reklamami i sprzedawcami, którzy za wszelką cenę starają się przekonać nas do swojego produktu. W takich miejscach bardzo trudno jest znaleźć obiektywne opinie i wiarygodne informację.

Na szczęście myślę, że mogę Ci pomóc 😊

Teoretyczne informacje, obietnice producentów i pierwsze wrażenia to jedno, ale jeśli to dla Ciebie za mało i potrzebujesz więcej praktycznych wskazówek to jesteś w dobrym miejscu.

Od jakiegoś czasu pracuję z karboksyterapią Julié, więc mogę się podzielić z Tobą moją opinią i praktycznymi wskazówkami, które pomogą Ci podjąć odpowiednią decyzję.

CZEGO DOWIESZ SIĘ Z TEGO ARTYKUŁU?

karboksyterapia_julie_opinia

 

Jeśli jeszcze nie słyszałaś wcześniej o karboksyterapii Julié to najpierw przeczytaj artykuł:dlaczego-karboksyterapia-julie-jest-najdrozsza

DLACZEGO KARBOKSYTERAPIA JULIE JEST NAJDROŻSZA?

Teoria już za nami, więc przejdźmy już do tego co najważniejsze – aspektów praktycznych.

01 CZY WARTO PRACOWAĆ NA GOTOWYCH PROTOKOŁACH ZABIEGOWYCH KARBOKSYTERAPII JULIÉ?

Czy automatyczne ustawianie parametrów przez urządzenie to wada czy zaleta?

Moim zdaniem to zdecydowanie zaleta, jeśli producent zaleca odpowiednie dawki i parametry do wykonania zabiegu karboksyterapii. A tak jest w przypadku karboksyterapii Julié.

Gotowe protokoły w większości urządzeń są ustawiane na podstawie wskazania i miejsca zabiegowego. Każda klientka, która przychodzi do gabinetu zmaga się z innymi problemami. Mamy do czynienia, z różnym stadium cellulitu czy ilością tkanki tłuszczowej.

Co spodobało mi się w Julié, to fakt, że mam możliwość wyboru stopnia problemu i dopasowanie protokołu do zaawansowania problemu klientki.

Działamy na niskich parametrach, które nie powodują skutków ubocznych, a dalej uzyskujemy świetny efekt. Urządzenie bardzo trafnie dopasowuje parametry dzięki czemu nie martwię się, że się pomylę.

parametry karboksyterapia Julie

ekran karboksyterapia julie

02 CZY ZABIEG KARBOKSYTERAPII JEST TRUDNY DO WYKONANIA?

Kiedy zaczynałam pracę z karboksyterapią obawiałam się pracy z igłą. Bałam się, że wkłuję się w złym miejscu i coś złego się stanie.

Dużą zaletą karboksyterapii Julié są wskazówki wyświetlające się na ekranie. Urządzenie pokazuje nam miejsca i kierunek wkłucia, kąt nachylenia igły czy odczucia jakie mogą towarzyszyć klientce przy danym wskazaniu.

Było to dla mnie ogromne ułatwienie i przyspieszenie pracy w gabinecie. Teraz przydaje się to w przypadku szkolenia nowych osób, które dopiero zaczynają pracę z karboksyterapią. Urządzenie ma tzw. Inteligentny interfejs i faktycznie podpowiada nam w tylu kwestiach, że ciężko jest popełnić błąd, który mógłby prowadzić do powikłań.

miejsca wkłucia karbokyterapia

 

03 JAK WYGLĄDA KARBOKSYTERAPIA JULIÉ?

Muszę wspomnieć również o bardzo ważnym elemencie w gabinecie kosmetologicznym – estetyka, wygląd i pierwsze wrażenie 😉

Karboksyterapia Julié zdecydowanie wyróżnia się na tle innych urządzeń pięknym designem, podświetlanymi podzespołami i eleganckim wykończeniem. Klientki od razu widzą, że pracujemy na porządnym i profesjonalnym sprzęcie, a o taki wizerunek nam chodzi.

 

Zobacz sama na filmiku poniżej:

Do wykonania zabiegu karboksyterapii potrzebujemy oczywiście butli z medycznym gazem CO2.

Bardzo podoba mi się, że urządzenie chowa butlę w środku, dzięki czemu wygląda bardzo estetycznie w gabinecie.

butla do karboksyterapii

04 JAKIE SĄ EFEKTY KARBOKSYTERAPII JULIÉ?

Skoro mówimy o praktyce to pewnie zastanawiasz się jakie są efekty karboksyterapii Julié.

Jednym z najważniejszych aspektów w pracy kosmetologa są widoczne efekty zabiegowe. Kiedy inwestujemy w daną technologię to chcemy mieć pewność, że będziemy w stanie wykonywać skuteczne zabiegi. Przekłada się to na zadowolonych klientów i oczywiście sukces gabinetu.

Wskazania do zabiegu karboksyterapii widoczne na ekranie urządzenia:

  • skóra głowy;
  • okolica oczu;
  • biorewitalizacja;
  • tkanka tłuszczowa;
  • cellulit;
  • rozstępy i blizny;
  • wiotkość skóry;
  • łuszczyca.

Efekty widoczne są już po pierwszych zabiegach, a po wykonanej serii jesteśmy w stanie uzyskać efekty jak poniżej:

efekty karboksyterapia

redukcja zmarszczek karboksyterapia

05 CZY ZABIEG KARBOKSYTERAPII MOŻNA ŁĄCZYĆ Z INNYMI ZABIEGAMI?

Terapie synergiczne to najlepszy sposób na osiągnięcie świetnych efektów zabiegowych i takie najczęściej wykonujemy w gabinecie.

Metoda karboksyterapii jest absolutnie kompatybilna z innymi powszechnie dostępnymi terapiami. Spektakularne efekty możemy osiągnąć w terapii łączonej z mezoterapią igłową, PRP, infuzją tlenową, IPL, RF czy wszelkimi technikami bazującymi na masażu limfatycznym.

terapie synergiczne karboksyterapia

06 JAKIE SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA POSIADA KARBOKSYTERAPIA JULIÉ?

Skoro testujemy urządzenie do karboksyterapii to trzeba wspomnieć o systemach bezpieczeństwa karboksyterapii Julié. Są to mechanizmy, które zupełnie wyeliminowały powszechne problemy z karboksyterapią w innych urządzeniach.

Poznaj 4 najczęstsze problemy karboksyterapii i w jaki sposób, producenci karbpksyterapii Julié sobie z nimi poradzili:

4 najczęstsze problemy karboksyterapii

4 NAJCZĘSTSZE PROBLEMY KARBOKSYTERAPII

07 CZY GAZ POWINIEN BYĆ PODGRZEWANY  W TRAKCIE ZABIEGU KARBOKSYTERAPII?

Wielu producentów urządzeń twierdzi, że podgrzewanie gazu w trakcie zabiegu karboksyterapii jest zbędne. Nic bardziej mylnego.

Podgrzanie dwutlenku węgla do temperatury ciała zdecydowanie zmniejsza odczucia bólowe podczas zabiegu. Karboksyterapia Julié posiada system podwójnego podgrzewania gazu, dzięki czemu gaz nie traci temperatury zanim dotrze w głąb skóry.

Można powiedzieć, że byłam zaskoczona odczuciami podczas zabiegu. Spodziewałam się sporego bólu, a porównałabym to bardziej do odczucia rozpierania i lekkiego pieczenia.

czy karboksyterapia boli

 

08 CZY WARTO ZAINWESTOWAĆ W KARBOKSYTERAPIĘ JULIÉ?

Moim zdaniem karboksyterapia Julié to najlepsze urządzenie do karboksyterapii na rynku, więc zdecydowanie warto w nią zainwestować.

Jej sposób działania jest w pełni naturalny i nieinwazyjny, a sam zabieg właściwie nie ma przeciwwskazań. JULIÉ® zarabia na siebie przez cały rok, a jej skuteczność oraz bezpieczeństwo zostało potwierdzone setkami badań w Polsce i za granicą.

W porównaniu z innymi zabiegami popularnymi w salonach kosmetycznych takich jak endermologia czy usuwanie owłosienia, sprzęt do karboskyterpaii jest niedrogi.  Średnia cena enedermologii czy lasera diodowego to koszt nawet 200 tys. złotych. Przy czym stopa zwrotu jest niewielka ze względu na popularyzację tych zabiegów oraz dużą ilość chińskich zamienników.

W przypadku technologii karboksyterapii nie musimy martwic się o spadek cen za usługi. Cena zakupu aparatu jest nawet 6x niższa, a urządzenie potrafi zwrócić się już po pół roku użytkowania.

Jeśli szukasz bezpiecznego, skutecznego, nieawaryjnego urządzenia to myślę, że karboksyterapia Julié to sprzęt dla Ciebie 😊

stopka kosmetolog

Zostaw komentarz