Blog dla kosmetologów

FALA UDERZENIOWA / FLUORESCENCYJNA ENERGIA ŚWIETLNA / INITIA® - skuteczna epilacja owłosienia / JULIÉ® - redukcja rozstępów i cieni pod oczami / KARBOKSYTERAPIA / KLERESCA® - pionierska metoda leczenia trądziku / KOMPUTEROWE BADANIE SKÓRY / LASERY DO EPILACJI / LUMISCAN® - diagnostyka skóry twarzy. / OCZYSZCZANIE WODOROWE / PORADNIKI ZAKUPOWE / REMFAT® - modelowania sylwetki, NOWOŚĆ! / TECHNOLOGIE HI-TECH / TESTY URZĄDZEŃ KOSMETYCZNYCH / URZĄDZENIA HI-TECH

NAJLEPSZE URZĄDZENIA KOSMETYCZNE | TOP 5 – RANKING 2023

NAJLEPSZE URZĄDZENIA KOSMETYCZNE – TOP 5 |
SUBIEKTYWNY RANKING 2023
.

Trafiona inwestycja przynosi satysfakcję z pracy, poczucie spełnienia, przyciąga Klientów i zwiększa zyski. Nietrafiona? Generuje problemy, stres oraz rozczarowanie. Olbrzymia oferta urządzeń na rynku sprawia, że wybór tego właściwego – może okazać się trudny i czasochłonny.

Ale wiesz co? Ten wpis powstał po to, żeby Ci pomóc. Poznaj 5 urządzeń kosmetycznych (z certyfikatem medycznym), które moim zdaniem mogą okazać się dla Ciebie trafioną inwestycją.
.

 • Przyciągną uwagę Klientów w Internecie (estetycznym: brandingiem, zdjęciami, filmami oraz opisem)
  .
 • Wyróżnią Twoją ofertę na tle konkurencji (ciekawą i zapamiętywalną procedurą zabiegową)
  .
 • Pomogą Ci rozwiązać problemy Klientów (skutecznością, która została udokumentowana w niezależnych badaniach)
  .
 • Zwiększą zyski gabinetu ( dzięki korzystnej cenie zakupu w połączeniu z szerokim zastosowaniem w praktyce)
  .
 • Wpłyną pozytywnie na wizerunek Twojej marki (jako nowoczesnej i innowacyjnej)
  .

Nie skupię się jednak na parametrach technicznych i tym CO urządzenia robią oraz JAK działają. Napiszę DLACZEGO warto zainwestować w konkretnie te modele, jaką wartość wniosą w Twój biznes i dlaczego sam bym je kupił.

Gotowa? No to zaczynamy! 😊


MIEJSCE 1. 
LUMISCAN®.
POSTAW NA PIERWSZE WRAŻENIE KLIENTÓW W GABINECIE.

LOGO LUMI PRT SC

.

Mówi się, że pierwsze wrażenie możemy zrobić tylko raz. Jak więc sprawić, aby pierwsza wizyta klienta w salonie okazała się wyjątkowa?

LUMISCAN® to przełomowa technologia i niech Cię nie zwiedzie jej potoczna nazwa „analiza skóry”. W rzeczywistości to wielozadaniowe narzędzie i najlepszy przyjaciel nowoczesnego gabinetu. Umiejętnie wykorzystane wprowadzi Twoją konsultację, obsługę klienta i diagnostykę skóry na zupełnie nowy, wyższy poziom. A do tego naturalnie zwiększy sprzedaż produktów i usług w Twoim gabinecie. Brzmi ciekawie? A to dopiero początek …
.

JAK TO DZIAŁA?
.

1. Urządzenie skanuje twarz, a następnie wyświetla obraz na dużym ekranie monitora.

2. W drugiej kolejności wykorzystuje tzw. obrazowanie multispektralne. Klienci gabinetu zaczynają dostrzegać problemy cery, których na co dzień nie są świadomi.

komupterowe-badanie-przebarwien-lumiscan

3. Świadomi Klienci znacznie chętniej inwestują w poprawę swojego wyglądu, są systematyczni w przestrzeganiu zaleceń oraz regularnie pojawia się na wizytach w gabinecie.

4. Obrazowa forma konsultacji buduje w nich przekonanie, że znajdują się w miejscu, w którym kosmetolog chce im pomóc, a nie sprzedać zabieg.

komputerowa-diagnostyka-skory-lumiscan

5. Nowy rodzaj konsultacji (obrazowy) jest w oczach Klientów bardziej profesjonalny i wiarygodny. Obraz skupia uwagę, ułatwia zrozumienie informacji, wywołuje emocje i wpływa na decyzje.

6. Sprzedaż kosmetyków oraz zabiegów staje się naturalnym następstwem takiego badania.

LS409

DODATKOWO: technologia umożliwia wykonanie zdjęć „przed i po” zabiegu przy identycznym oświetleniu oraz ułożeniu twarzy Klienta.

Dzięki temu gabinet może udokumentować skuteczność, posługując się autentyczny i profesjonalnie wyglądającymi zdjęciami.

lumiscan-rumien-prze-i-po

.

PODSUMOWANIE:
.

Doświadczony kosmetolog nie potrzebuje nowoczesnej aparatury kosmetycznej aby właściwie diagnozować problemy skóry.

Jednak sama rozmowa z Klientem bywa trudna. Niewielu kosmetologów potrafi dzielić się wiedzą w sposób ciekawy obrazowy i zrozumiały. Często zdarza się, że Klienci nie radzą sobie z ilością informacji podczas konsultacji, mają problemy ze zrozumieniem, szybko się nudzą i ostatecznie nie decyduje na kompleksową pomoc. Zamiast tego, kupują pojedynczy zabieg, który nie rozwiązuje problemu.

Współczesny klient jest coraz bardziej świadomy, wymagający i nieufny. Aby zainwestował w poprawę swojego wyglądu, nie wystarczy już mu tego zasugerować. Warto zrobić coś więcej – zdobyć jego zaufanie, pomóc zrozumieć problem oraz zaoferować kompleksowy plan naprawy.

Dopiero takie, holistyczne podejście, przyniesie efekt w postaci skutecznej pomocy, zakończonej sprzedażą.

Do tego właśnie służy technologia LUMISCAN®.
 

MIEJSCE 2. REMFAT®.
BĄDŹ JAK DR SZCZYT 😉

Zrzut ekranu 2022-02-19 221953


.

Jeżeli…

 • Szukasz urządzenia do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu
 • Lubisz nowości i innowacje
 • Skuteczność jest dla Ciebie ważna
 • Myślisz o czymś czego nie ma Twoja konkurencja
 • Inwestujesz wyłącznie w urządzenia z medycznym certyfikatem
 • Design i jakość mają dla Ciebie znaczenie
 • Nie lubisz przepłacać za sprzęt
 • Chciałabyś być prekursorem nowej technologii w swoim mieście


POZWÓL, ŻE OPOWIEM CI PEWNĄ HISTORIĘ
.

Rok temu, redakcja LNE POLSKA zorganizowała niezależne testy urządzeń, pod przewodnictwem jednego z najlepszych specjalistów w naszej branży – Pana dr n.med. Jacka Szwedo z KLINIKI DR SZCZYTA.

dr-n-med-jacek-szwedo

Udział w testach zaproponowano niemalże wszystkich polskim dystrybutorom urządzeń do medycyny estetycznej i kosmetologii. Testy urządzeń miały charakter niezależnych badań, a ich wyniki były publikowane na łamach LNE, niezależnie od rezultatu.

Jak sądzisz, czy wielu dystrybutorów skorzystało z okazji i udostępniło swoje urządzenia na testy skuteczności i bezpieczeństwa? 😉

Niemal wszyscy sprzedawcy urządzeń zapewniają o skuteczności swojej aparatury. Bywa jednak, że na obietnicach się kończy. W praktyce, niewiele technologii może pochwalić wiarygodnymi wynikami badań. A tymi przeprowadzonymi przez niezależnych ekspertów? Takich jest naprawdę niewiele.

Dlatego z czystym przekonaniem rekomenduję technologię REMFAT®. Urządzenie, któremu zaufali lekarze z jednej z najbardziej wartościowych klinik w Polsce.

 • POZNAJ WYNIKI NIEZALEŻNYCH TESTÓW URZĄDZENIA REMFAT® W KLINICE DR SZCZYTA – TUTAJ.
  .
 • WIZUALIZACJA DZIAŁANIA (FILM):
  .

.
PODSUMOWNIE:
.

Test aparatu oraz wewnętrzne badania na pacjentach spowodowały, że klinika zdecydowała się na inwestycję w to urządzenie. Czy istnieje lepsza forma rekomendacji?

OBEJRZYJ ZABIEG REMFAT® W KLINICE DR SZCZYT (FILM):
.

 

MIEJSCE 3. KLERESCA®.
PODARUJ KLIENTOM NOWE ŻYCIE, BEZ TRĄDZIKU.

LOGO KLERESCA PRT SC


.

Urządzenie KLERESCA® to opatentowana w Stanach Zjednoczonych, pionierska metoda leczenia trądziku za pomocą fluorescencji. Unikalny fotokonwerter (w formie żelu), bogaty w chromofory, przekształca światło niebieskie w energię fluorescencyjną (FLE®) – światło o rzadkiej długości fali, które penetruje w głębokie warstwy skóry, pobudzając do pracy jej naturalne mechanizmy naprawcze.
.

9 POWODÓW DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W BIOFOTONICZNY SYSTEM KLERESCA®
.

1. URZĄDZENIE KLERESCA® TO W POLSCE ABSOLUTNA NOWOŚĆ. OFERUJE JĄ WYŁĄCZNIE  KLINIKA MEDISTICA W KRAKOWIE.

prt sc medistica kleresca

2. URZĄDZENIE MOŻESZ KUPIĆ NA WYŁĄCZNOŚĆ (BARDZO RZADKO SPOTYKANA OPCJA NA POLSKIM RYNKU).

3. SKUTECZNOŚĆ ZABIEGÓW ZOSTAŁA UDOKUMENTOWANA W WARUNKACH KLINICZNYCH, ZAŚ SAMA TECHNOLOGIA POSIADA STATUS WYROBU MEDYCZNEGO.

EFEKTY KLERESCA PRT SC

PRT TECHNOLOGIA MEDYCZNA

 

4. UNIKATOWA PROCEDURA ZABIEGOWA.

OPIS TECH PRT SC

FLE PRT SC

FLE VS LED PRT SC

MEDIA PRT SC

5. ZABIEG STANOWI ALTERNATYWĘ DLA AGRYWNYCH TERAPII FARMOKOLOGICZNYCH ORAZ INWAZYJNYCH METOD LASEROWYCH

6. ZABIEG JEST CAŁOROCZNY, BEZBOLESNY I CAŁKOWICIE NIEINWAZYJNY

7. TRWA ZALEDWIE 9 MINUT I MOŻNA GO STOSOWAĆ U KOBIET W CIĄŻY ORAZ MAM KARMIĄCYCH PIERSIĄ

8. IDEALNIE SPRAWDZA SIĘ W TERAPIACH SYNERGICZNYCH

9. WYSŁUCHAJ, CO O TECHNOLOGII MÓWI PRAKTYK, PANI DR HAB. N. MED. ALEKSANDRA SZLACHCIC:
.

 

MIEJSCE 4. JULIÉ®.
NUMER JEDEN W TERAPIACH SYNERGICZNYCH.

LOGO PRT SC


.

W zestawieniu nie mogło zabraknąć technologii, która pod kątem stosunku ceny do możliwości – po prostu nie ma sobie równych.

Karboksyterapia JULIÉ®, bo o niej mowa, to technologia na ciało i twarz. Redukuje rozstępy, wiotką skórę, cienie pod oczami, cellulit, tkankę tłuszczową, oraz posiada bardzo szerokie zastosowanie w trychologii. Jest to zabieg całoroczny, nie ma właściwie żadnych przeciwskazań, nie powoduje żadnych komplikacji, a jego skuteczność została udokumentowana tysiącami badań klinicznych.

Jeżeli dodamy do tego niską cenę zakupu urządzenia, praktycznie zerowe koszty eksploatacji oraz dożywotnią gwarancję producenta – można powiedzieć, że to technologia bliska ideału.
.

PRZECZYTAJ ZANIM MI ZAUFASZ

Muszę Ci się do czegoś przyznać. W przypadku JULIÉ® nie jestem i prawdopodobnie nigdy nie będę w pełni obiektywny. Osobiście stworzyłem ten model urządzenia. Zaprojektowałem, nazwałem i przez blisko 2 lata dopieszczałem każdy najdrobniejszy detal.

Traktuję JULIÉ® jak własne dziecko. Dla mnie jest po prostu idealna i najlepsza. Dlatego zanim zaufasz mojej subiektywnej opinii, polecam Ci zaczerpnąć bardziej obiektywnych, najlepiej wśród użytkowników.

partnerzy julie.

 • DESIGN URZĄDZENIA

prt sc julie

.

 • .NOWATORSKIE SYSTEMY

systemy julie prt sc
.

 • .PRESTIŻ
 • INNOWACJA LNE PRT SCDOŻYWOTNIA GWARANCJA PRODUCENTA
  .
 • ZOBACZ FILMY Z BADAŃ NA UNIWERSYTECIE JAGIELLOŃSKIM: 

 

MIEJSCE 5. LASER INITIA®.
PO PROSTU DOBRY LASER DO EPILACJI.

 

LOGO PRT SC

 


.

INITIA LASER DIODOWY

INITIA® to dobry stosunek ceny do jakości na rynku. Laser jest nowy na rynku, dzięki czemu łatwo się wyróżnić i nie trzeba walczyć niską ceną.

Jeżeli nie wykonujesz jeszcze laserowego usuwania owłosienia, a zastanawiasz się nad inwestycją w skuteczny laser, który na siebie zarobi – INITIA® to pozycja warta uwzględnienia.

.

ARTUR STOSIK ZAPRASZAM

1 komentarz NAJLEPSZE URZĄDZENIA KOSMETYCZNE | TOP 5 – RANKING 2023

 1. Pingback: LASER DIODOWY - NAJLEPSZE URZĄDZENIE DO USUWANIA OWŁOSIENIA

Zostaw komentarz