Blog dla kosmetologów

Uncategorized

NEURO LIFT + Zabieg dermo-liftingujący

NEURO LIFT + Zabieg dermo – liftingujący

FARMONA_NEUROLIFTSpecjalistyczny, kompleksowy zabieg dermo – liftingujący zainspirowany efektami prestiżowych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Głównym jego zadaniem jest wygładzenie skóry i poprawa jędrności, a także regeneracja skóry i podtrzymanie efektów po zabiegach dermo kosmetycznych i podtrzymanie ich efektów. Opracowany z myślą o kobietach około 40 r. ż., które pragną efektywnej i szybkiej poprawy stanu skóry. Jego tajemnica tkwi w zastosowaniu kombinacji najbardziej zaawansowanych technologicznie składników najnowszej generacji o szerokim i udowodnionym działaniu opóźniającym starzenie się skóry.

Przeznaczenie: każdy rodzaj skóry dojrzałej, z wyraźnie zaznaczonymi objawami spadku gęstości, utratą jędrności i napięcia, widocznymi zmarszczkami mimicznymi i grawitacyjnymi, jako uzupełnienie i podtrzymanie efektów zabiegów z zakresy medycyny estetycznej, w celu regeneracji skóry po inwazyjnych zabiegach dermatologii estetycznej.

 

Składniki aktywne:

NEUROPEPTIDE – neuroaktywny peptyd nowej generacji ograniczający skurcz mięśni prowadzący do powstawania zmarszczek mimicznych. Skutecznie hamuje proces powstawania i pogłębiania się zmarszczek.

LIFTING 4D – specjalna, unikalna trójwymiarowa siateczka dająca natychmiastowy, widoczny i odczuwalny efekt liftingu. Poprzez wzmocnienie struktur podporowych na każdym poziomie skóry, działa ekspresowo dając zauważalną poprawę owalu twarzy, napięcia i naprężenia skóry.

HYALURON FILLER – mikrosfery usieciowanego kwasu hialuronowego niezwykle skutecznie wypełniają linie i zmarszczki zaledwie w ciągu godziny, zapewniając ich spłycenie, a także długotrwałe i głębokie nawilżenie.

BOTANIC CELLULAR COMPLEX – kompleks roślinnych komórek macierzystych będących naturalnym stymulatorem wzrostu komórkowego. Pobudza produckję kolagenu i elastyny, chroni przed ich degradacją i wspomaga odnowę, widocznie opóźniając procesy starzenia się skóry.

HYDROXYPROLISILANE CN® – składnik uzyskiwany poprzez połączenie krzemu z hydroksyproliną (aminokwasem występującym w kolagenie i elastynie). Silnie regeneruje skórę, wływa na odnowę i cytostymulację komórek, pobudza syntezę fibroblastów i wyraźnie wygładza strukturę skóry.

TGF – β BOOSTER – opatentowany tripeptyd spowalniający procesy starzenia się skóry. Aktywuje TGF – β do produkcji kolagenu, a dodatkowo chroni przed jego degradacją.

AMW HIALURON – średniocząsteczkowy kwas hialuronowy tworzący na powierzchni skóry naturalny film wzmacniający barierę hydrolipidową skóry, jednocześnie, intensywnie nawilża i zapobiega transepidermalnej ucieczce wody.

MATRYKINY – niskocząsteczkowe peptydy biomimetyczne mające zdolność przyspieszania odnowy tkankowej skóry. Poprawiają własności biomechaniczne skóry, stymulują aktywność fibroblastów, zwiększają jędrność i elastyczność, co daje efekt poprawy owalu twarzy oraz redukcji zmarszczek.

MOIST 24– wyciąg z imperaty cylindrycznej, którego działanie skupia się na poprawie elastyczności i nawilżenia skóry, zatrzymuje wodę w tkankach dzięki czemu długotrwale utrzymuje prawidłowy poziom nawilżenia naskórka.

 

Efekty widoczne po zabiegu: natychmiastowy efekt liftingu, spłycenie zmarszczek, nawilżona i zregenerowana skóra, wyraźna poprawa jędrności i elastyczności, poprawa wyglądu i kondycji skóry.

Efekty widoczne po serii zabiegów*: wygładzenie i wypełnienie zmarszczek, redukcja skurczu mięśni, a co za tym idzie zahamowanie procesów powstawania i pogłębiania się zmarszczek mimicznych, poprawa owalu twarzy.

*seria 6 zabiegów połączonych z pielęgnacją domową

Zalecana liczba zabiegów: seria 6 zabiegów, raz w tygodniu.

Czas trwania zabiegu: 1 godzina 15 minut.

Kosmetyki do pielęgnacji domowej: NEURO LIFT + Emulsja liftingująca SPF15 na dzień, NEURO LIFT + Przeciwzmarszczkowy krem regenerujący na noc, NEURO LIFT + Reduktor zmarszczek mimicznych pod oczy i na okolicę ust .

Produkty z serii do pielęgnacji  domowej

  1. NEUROLIFT+ PRZECIWZMARSZCZKOWY KREM REGENERUJĄCY NA NOC

    noc

Specjalistyczna, kompleksowa linia dermo – liftingująca zainspirowana efektami prestiżowych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Głównym jej zadaniem jest wygładzenie skóry i poprawa jędrności, a także regeneracja skóry i podtrzymanie efektów po zabiegach dermo kosmetycznych. Opracowana z myślą o kobietach około 40 roku życia, które pragną efektywnej i szybkiej poprawy stanu skóry
Przeznaczenie

do intensywnej pielęgnacji skóry dojrzałej, z zaznaczonymi objawami spadku gęstości, widocznie zarysowaną linią zmarszczek, a także utratą jędrności i napięcia

Efekty

– zredukowanie zmarszczek – wypełnienie linii zmarszczek, redukcja głębokości zmarszczek mimicznych spowodowanych skurczami mięśni twarzy, zahamowanie procesów ich powstawania i pogłębiania się;

– poprawienie napięcia – widoczne napięcie i ujędrnienie skóry;

– zregenerowanie – odbudowanie struktur podporowych skóry poprzez aktywację produkcji kolagenu i elastyny, a tym samym poprawę jędrności i elastyczności

Składniki aktywne

NEUROPEPTIDE, HYALURON INTENSE SYSTEM, PHYTOSTEROLE COMPLEX

  1. NEUROLIFT+ REDUKTOR ZMARSZCZEK MIMICZNYCH POD OCZY I WOKÓŁ USTserum

Przeznaczenie:

do intensywnej pielęgnacji skóry z zaznaczonymi objawami starzenia mimetycznego

Efekty:

– wypełnienie – radykalnie i natychmiastowo zmniejsza widoczność linii zmarszczek, a jednocześnie pozwala zachować naturalną mimikę twarzy. Skutecznie hamuje proces ich powstawania i pogłębiania się;

– odbudowanie – stymulacja naturalnych mechanizmów aktywujących produkcję kolagenu i odbudowa struktury skóry;

– ochrona – aktywna ochrona delikatnych włókien podporowych skóry przed ich degradacją.

Składniki aktywne

NEUROPEPTIDE, TGF – β BOOSTER, HYALURON FILLER

 

  1. NEUROLIFT+ EMULSJA LIFTINGUJĄCA SPF15

    Dzien

Przeznaczenie

do intensywnej pielęgnacji skóry dojrzałej, z zaznaczonymi objawami spadku gęstości, widocznie zarysowaną linią zmarszczek, a także utratą jędrności i napięcia.

Efekty:

– lifting – gwarantuje widoczne, wielopoziomowe wygładzenie skóry;

– ujędrnienie – wzmocnienie struktur podporowych skóry, stymulacja produkcji kolagenu i ochrona przed jego degradacją;

– zredukowanie zmarszczek – wypełnienie linii zmarszczek, zahamowanie procesów ich powstawania i pogłębiania się

 

Składniki aktywne

NEUROPEPTIDE, LIFTING 4D , HYDROXYPROLISILANE CN®

 

Przeczytaj również

Laser diodowy – najlepsze urządzenie do usuwania owłosienia
Wyposażenie salonu kosmetycznego – w jaki sprzęt kosmetyczny zainwestować?
Lumiscan – multispektralne badanie, obrazowanie i diagnostyka skóry – numer jeden w Polsce

1 komentarz NEURO LIFT + Zabieg dermo-liftingujący

Zostaw komentarz