Blog dla kosmetologów

Uncategorized

Oprogramowanie do zarządzania salonem od Versum. Czy warto?

Manager salonu fryzjerskiego lub gabinetu kosmetycznego musi mieć świetną pamięć. Przez siedem dni w tygodniu musi mieć na uwadze planowanie wizyt, zarządzanie pracownikami i uzupełnianie braków magazynowych. A to dopiero początek obowiązków, które spoczywają na jego barkach. Niestety, nikt z nas nie jest idealny i każdemu zdarza się o czymś zapomnieć. W XXI wieku w zarządzaniu może pomóc oprogramowanie. Sprawdź, czy korzystanie z niego rzeczywiście ułatwia pracę.

 

Planuj z Versumversum3

Versum to zaawansowane narzędzie do zarządzania firmami z branży hair & beauty, z którego korzysta ponad 13 000 specjalistów. Oprogramowanie z powodzeniem zastępuje papierowy terminarz. Dzięki prostej aplikacji można łatwo notować terminy wizyt wraz z rodzajem usługi, przyporządkowanym do niej pracownikiem i notatką dotyczącą konkretnego klienta. Wszystkie wpisy synchronizują się z wirtualnym terminarzem, a dostęp do nich mają wybrani pracownicy. Dzięki temu nie musisz już pamiętać o wizytach. Wystarczy, że włączysz terminarz, gdzie wszystko jest jasne i czytelne.

Dbaj o klientów i efektywnie zarządzaj salonem

Versum pomaga również w zarządzaniu pracownikami. Program generuje raporty, pozwalając łatwo rozliczyć zatrudnionych na podstawie liczby przepracowanych godzin oraz obsłużonych klientów. Software upraszcza również zarządzanie stanami magazynowymi. Na postawie planowanych wizyt określa ilość towarów, które w najbliższym czasie będą potrzebne w salonie.

Versum nie sprawdzi się jeśli…

Versum to rozwiązanie dla osób, które lubią nowe media. Program jest naprawdę łatwy w obsłudze, więc bez problemu poradzą sobie z nim nawet przedstawiciele starszego pokolenia. Trzeba jednak zaznaczyć, że korzystanie z niego wymaga dostępu do komputera stacjonarnego lub laptopa połączonego z Internetem. Niestety, program nie sprawdzi się w salonach zlokalizowanych na obszarze bez dostępu do sieci.

Czy warto zainwestować w Versum?

Versum to przede wszystkim wygoda. Pieniądze zainwestowane w licencję oprogramowania zwracają się z nawiązką. Dzięki niemu można wygodnie zarządzać salonem, umożliwia on także łatwe zareklamowanie firmy i co najważniejsze pozwala oszczędzić cenny czas, który można poświęcić klientom lub rodzinie. Dzięki Versum nie będziesz musiał zostawać w salonie już po jego zamknięciu, aby uporządkować dokumentację. Pracę będziesz kończyć punktualnie, a wszystkie informacje będą już wprowadzone do komputera.

Jeśli nie jesteś pewien, czy Versum jest dla Ciebie, przetestuj je. Na stronie producenta możesz skorzystać z bezpłatnej, 14-dniowej subskrypcji.

Versum – program do rezerwacji online

Przeczytaj również

Laser diodowy – najlepsze urządzenie do usuwania owłosienia
Wyposażenie salonu kosmetycznego – w jaki sprzęt kosmetyczny zainwestować?
Lumiscan – multispektralne badanie, obrazowanie i diagnostyka skóry – numer jeden w Polsce

komentarze: 6 Oprogramowanie do zarządzania salonem od Versum. Czy warto?

  1. pczk

   “Jeśli nie jesteś pewien, czy Versum jest dla Ciebie, przetestuj je. Na stronie producenta możesz skorzystać z bezpłatnej, 14-dniowej subskrypcji.”

   Odpowiedz
 1. Jagoda

  Pracowałam kiedyś w salonie, który miał Versum. Z racji tego, że lubię mieć wszystko jasno rozpisane i pod kontrolą- byłam z niego bardzo zadowolona! A patrząc na to, że nie jestem wyjątkowo ogarnięta w pracy przy podobnych programach- Versum pozwolił mi uwierzyć w siebie, bo jest bardzo łatwy w obsłudze :)

  Odpowiedz

Zostaw komentarz