Blog dla kosmetologów

Uncategorized

PIERWSZY NIEZALEŻNY RANKING URZADZEŃ DO KARBOKSYTERAPII.

PIERWSZY NIEZALEŻNY RANKING URZADZEŃ DO KARBOKSYTERAPII WG PORTALU BE INSPIRATION

Jakie jest najlepsze urządzenie do karboksyterapii? Takie właśnie pytanie zadali setkom użytkowników, redaktorzy magazynu Be Inspiration. Zapraszamy do artykułu.

Główną misją portalu internetowego oraz magazynu BE INSPIRATION jest usprawnienie wymiany informacji pomiędzy uczestnikami profesjonalnego rynku usług w branży Beauty & SPA. Poprzez publikowane treści Zespół BI systematycznie przyczynia się do kształtowania dobrych praktyk i standardów w naszym środowisku.

Jednym z najbardziej miarodajnych źródeł informacji prezentowanych przez Specjalistów BEAUTY INSPIRATION są różnego rodzaju zestawienia, tworzone po to, aby wyłonić najlepsze rozwiązania oraz produkty spośród bardzo rozwiniętej oferty polskich przedsiębiorców, a przede wszystkim profesjonalny sprzęt kosmetyczny. Tym razem poruszony został najgorętszy temat ostatnich miesięcy w Polsce, czyli KARBOKSYTERAPIA.

Swój fenomen, metoda ta, zawdzięcza dwóm podstawowym atutom, czyli wyjątkowej skuteczności, przy jednoczesnym zachowaniu maksimum bezpieczeństwa. I o ile do samego zabiegu nie trzeba już w Polsce nikogo przekonywać, o tyle wiele Gabinetów nadal nie wie, jakie urządzenie do karboksyterapii będzie najlepsze. Wszystkim, którzy poszukują idealnego modelu dla siebie, polecamy zapoznać się z pierwszym niezależnym rankingiem tego typu aparatów.

Pełną prezentację urządzeń przedstawionych w rankingu możecie również obejrzeć TUTAJ

TOP 10 urządzeń do karboksyterapii dostępnych na Polskim rynku.

 

1 MIEJSCE – URZĄDZENIA DO KARBOKSYTERAPII JULIÉ

LOGO PRT SC 18 — kopia
19 — kopia 20 — kopia 21 — kopiaDrugie miejsce w rankingu należy do: Carboxytherapy DUAL MC2

Urządzenie do karboksyterapii DUAL MC2 CarboxyTherapy Model Dual MC2 jest najbardziej prestiżowym aparatem medycznym w branży beauty. Zabieg karboksyterapii można wykonać tradycyjną metodą ręczną lub za pomocą pneumatycznego pistoletu. Technologie zawarte w urządzeniu to: karboksyterapia, mezoterapia igłowa, PRP, mezoterapia mikroigłowa z funkcją aplikowania substancji w czasie iniekcji. Aparat umożliwia łączenie powyższych technologii z funkcją karboksyterapii w tym samym czasie, dzięki czemu jako jedyne urządzenie w Polsce, został wyróżniony prestiżowym Certyfikatem Innowacyjności NOT.

Lista salonów rekomendujących Carboxytherapy JULIÉ

 • Solange Beauty&SPA
 • Studio Pielęgnacji Urody NAOMI
 • Beauty Mill Wioletta Perz
 • Salon Kosmetyczny Endorfina
 • Gentador Beauty
 • Klinika Urody Lorenzo Coletti
 • Gabinet Kosmetologii “Sisi” Paulina Wiśniewska
 • Medycyna Estetyczna dr Włodzimierz Rosiński
 • Atelier Urody Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Aleksandra Łozińska
 • Klinika Urody Bel Equilibre
 • Gabinet Chirurgii Laserowej Piotr Gross – Poznań
 • Chirurgia Laserowa Piotr Gross – Ostrów Wlkp.
 • Salon Eksperci Urody
 • Akademia Kosmetologii Karolina Martin
 • Luxis Gabinet Kosmetologii Estetycznej
 • Salon Kosmetyczny Kinga Brzyzek
 • EBC Gabinet Medycyny Estetycznej
 • Gabinet Yasumi Bochnia
 • Beauty Medica – depilacja laserowa, medycyna estetyczna
 • Salon Kosmetyczny Katarzyna Ziółkowska
 • Medicus Uroda Lubin
 • Salon Kosmetyczny Agnieszka Augustyn
 • Nova Studio Urody Magdalena Niesyt
 • EVITA SPA Klinika Urody
 • Instytut Idea Fit&Spa Poznań
 • EVI MED
 • Cocoon Studio kosmetologii i podologii
 • Gabinet Odnowy Biologicznej
 • Gabinet Kosmetyczny Atena
 • Centrum “AISHA”
 • Zoya Beauty & More – Wioletta Nowocin
 • Salon Arkadius Podkowa Leśna
 • Salon Arkadius Laski
 • Salon Urody Sorella
 • Centrum urody Revitalis
 • Angel Touch Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej
 • Natural Aesthetic Dorota Banaszak

rheology

REOLOGY2

Reology2 to urządzenie nowej generacji, przeznaczone do podawania medycznego dwutlenku węgla podskórnie i śródskórnie. Karboksyterapia stosowana jest do odmładzania skóry, redukcji cellulitu oraz miejscowo nagromadzonej tkanki i wielu wskazań medycznych. System „N.P.S.” (No Pain System) w pełni kontroluje ilość i temperaturę podawanego gazu, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny. Urządzenie uzyskało atest Jednostki Notyfikowanej, zgodnie z europejskimi przepisami w sprawie wyrobów medycznych.

 CELL-Q-Carbologic-

CELL-Q 1100

Wysokiej jakości aparat do zabiegów z wykorzystaniem dwutlenku węgla. Urządzenie wyposażone jest w regulację przepływów CO2, która jest podstawą skuteczności oraz bezpieczeństwa zabiegu. CQ 1100 posiada certyfikat medyczny oraz funkcję podgrzewania gazu, gwarantującą niskie odczucia dyskomfortu.

Carbo-Royal

CARBO ROYAL

Carbo Royal to maszyna sprawdzona w największych klinikach w naszym kraju oraz za granicą. System podgrzewania podczas aplikacji istotnie niweluje bolesność, natomiast zastosowany podczas iniekcji mechanizm oczyszczania, zapewnia 100% bezpieczeństwo. Warto również podkreślić, iż na rynku pojawiły się maszynki w formie pistoletu z gazem. Jednak nie są one alternatywą dla CARBO ROYAL ze względu na brak wcześniej wspominanych zabezpieczeń, jak również bardzo drogie w zastosowaniu rozwiązania samych nabojów z gazem.

Carbo-3000

CABRO 3000

Urządzenie gwarantuje lifting i wyszczuplanie szybsze niż kiedykolwiek – tzw. szybki zabieg lunchowy. Posiada funkcję „clear way” oraz możliwość trójinfuzyjnego podania gazu. Zabieg jest w pełni kontrolowany, urządzanie posiada programy do różnych obszarów. Dzięki systemowi ogrzewania, ból w trakcie trwania zabiegu jest zminimalizowany. Bez elementów eksploatacyjnych, łatwy w użyciu ekran dotykowy. Dwa tryby pracy: iniekcja ciągła manualna oraz automatyczna, tryb pracy za pomocą Foot Switch. Możliwość łączenia z innymi technologiami.

Karboksyterapia-Mimari

KARBOKSYTERAPIA MIMARI

Karboksyterapia Mimari to nowoczesny, ekskluzywny sprzęt, stworzony z wykorzystaniem nowatorskich i unikalnych rozwiązań. Karboksyterapia to metoda stosowana do odmładzania skóry, walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, zwiotczeniami skóry. Wpływ punktowego wstrzyknięcia CO powoduje naturalne procesy odżywcze, oczyszczające, wspomagające odbudowę kolagenu komórek skórnych, dając wyraźny i trwały efekt ujędrnienia i poprawy elastyczności naskórka.

CRISS-CARBO-OXY-Aycom-ok

CRISS CARBO-OXY

Aparat produkcji polskiej. W skład aparatu wchodzą: karboxyterapia, oxybrazja. infuzja tlenowa, dysza do masażu tlenowego, dermapen, maska LED. Podgrzewany, medyczny, laparoskopowy dwutlenek węgla, butla wstawiana do środka aparatu. Ciśnienie, wielkość dawek i prędkość przepływu gazu odpowiednio kontrolowane przez komputer. Możliwe jest ustawienie programów automatycznych lub sterowania manualnego. Gwarancja 36 miesięcy, z transportem na koszt producenta.

Concerto

CONCERTO

To jedyne medyczne urządzenie produkcji francuskiej, posiadające syntezę wszystkich technik iniekcji: karboksyterapii, mezoterapii i wypełniaczy. Umożliwia depozytowanie preparatów w każdym rodzaju skupienia: gazów, cieczy oraz gęstych polimerów o podwyższonej lepkości i przedłużonym czasie metabolizowania. Posiada mechanizm minimalizujący powstawanie siniaków i bólu zabiegowego. Cichy, lekki, o ergonomicznym kształcie, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas zabiegu. Możliwość pracy z małą i dużą butlą.

SKYCARBO-CARBOXITERAPYbeautymed

SKYCARBO CARBOXITERAPY

Urządzeniem uwalnia CO2 podskórnie działając na cellulit, zwiotczenie skóry i nagromadzoną miejscowo tkankę tłuszczową. W 100% cyfrowe sterowanie, kontrola przepływu CO2 i dozowanie podawanej ilości gazu pozwalają zredukować ból podczas zabiegu w celu maksymalizacji satysfakcji pacjenta. Zastosowanie technologii state-of-the-art sprawia, że karboksyterapia jest niezwykle pożytecznym i bezbolesnym zabiegiem. Oprogramowanie jest proste w użyciu, posiada automatyczne programy dla ułatwienia lekarzowi użytkowania.


 

Przeczytaj również

Laser diodowy – najlepsze urządzenie do usuwania owłosienia
Wyposażenie salonu kosmetycznego – w jaki sprzęt kosmetyczny zainwestować?
Lumiscan – multispektralne badanie, obrazowanie i diagnostyka skóry – numer jeden w Polsce

komentarze: 20 PIERWSZY NIEZALEŻNY RANKING URZADZEŃ DO KARBOKSYTERAPII.

 1. Gabinet Kraków

  Większość tych urządzeń jest nieznanych. Gdzie CDT Evolution i Venusian? Powinny być na podium z dual mc2!

  Odpowiedz
 2. Aleksandra Wawa

  Moim zdaniem aparaty typu jak ten ostatni (na ostatnim miejscu, image) długopis w ogóle nie powinien brać udziału w takich zestawieniach!
  Aparaty takie w ogóle nie powinny być dopuszczone do sprzedaży, mają tak duży przepływ, że zagraża on zdrowiu!

  Odpowiedz
  1. Prof75

   Coś w tym jest. Taki długopis nie ma regulacji przepływu dwutlenku węgla. Jest to olbrzymi mankament, gdyż przeprowadzenie zabiegu na oczy będzie się wiązać z powikłaniami.

   Odpowiedz
  1. Jola

   Serio? Jakoś nie mogę przekonać się do tych super nowości! Maam mega problem z roztępami po ciąży i bardzo chciała bym sie ich pozbyć. Kinga87 napisz gdzie robiłaś zabiegi, może znasz jakieś miejsce w Katowicach?

   Odpowiedz
  1. DeniQe

   Może tak być :) Z drugiej strony dwie moje znajome mają duala mc2 w gabinecie i sobie chwalą. Dziwi mnie jedynie uwzględnienie zabawek-pistolecików

   Odpowiedz
 3. Adam Poznań

  Nic nowego ten ranking nie wnosi, chyba kazdy szanujacy sie salon pracuje obecnie na DUALmc2 – zreszta ilosc wyroznien mowi sama za siebie…. jedyne co mnie dziwi to obecnosć w tym rankingu takich wynalazkow jak concerto, czy to chinskie cudo image – ktoś to jeszcze kupuje ?! mialem z tym raz stycznosc i nigdy nie pozwolilbym aby moje dziewczyny na czyms takim pracowaly. Pozdrawiam

  Odpowiedz
  1. Agnieszka

   mój drogi, pistolet to dobra inwestycja dla osób pracujących mobilnie, nie wyobrażam sobie dzwigania dual mc2, czy innych dużych urządzeń ze sobą:) sprawnie się na nim pracuje, jest precyzyjny. Nie pisze tego jako osoba, reklamująca tego typu urządzenia, ale jak dla mnie się sprawdza. Kwestia tego, czego potrzebujesz do pracy i jakie masz warunki do funkcjonowania. Pozdrawiam!

   Odpowiedz
   1. Katarzyna Rowińska

    Agnieszka nie obraź się, ale nie wiem, czy karboksyterapia to zabieg, który powinien być wykonywany “mobilnie”. Jakby nie było, jest to iniekcja. Byłam na wielu pokazach różnych sprzętów i bez względu na to, co konkretny sprzedawca poleca, wszyscy zgodnie krytykują pistolety, peny itd. Co ciekawe nawet sprzedawcy pistoletów jakoś średnio potrafią bronić swoich racji. Moim zdaniem to ściema i tyle.

    Odpowiedz
    1. Agnieszka

     Mobilnie Kasiu mozna dojeżdżać rownież do zaprzyjaźnionych salonów, gdzie wykonujesz zabiegi poszerzając ofertę tychże miejsc. Nie interesuje mnie fakt czy sprzedawcy maja cos do powiedzenia o pistoletach, bo nie obrażając sprzedawców, wiemy to nie od dziś, ze ich zadaniem jest sprzedać produkt, a co dalej sie dzieje to juz inna bajka. Ja pracuje na pistolecie i nie uważam, zeby praca nim była ściema. Widzę owoce swojej pracy i czy jest to maszyna czy pistolet, trzeba przestrzegać tylko procedur i mieć odpowiednia wiedzę. Pozdrawiam

     Odpowiedz
 4. Agnieszka

  Nie rozumiem idei tego rankingu, co jest brane pod uwagę ? Moim zdaniem należałoby przede wszystkim porównać parametry, programy zabiegowe, łatwość obsługi, cenę, okres gwarancji, ewentualne części eksploatacyjne, wygląd urządzenia, a nie tylko wyróżnienia i tytuły… Aby uzyskać certyfikat należy opłacić pewne instytucję, nie mówię tu o łapówce, a jedynie o tym, że taka procedura kosztuje. W związku z tym nie uznaje tego rankingu za wiarygodny. Zgadzam się z opiniami, że nie jest to pełne zestawienie i że nie powinny się z nim znaleźć produkty Image i Concerto.

  Odpowiedz
  1. Carrie

   Wow, fantastic blog sttcurure! How long have you been running a blog for? you made running a blog look easy. The whole glance of your site is great, let alone the content material!

   Odpowiedz

Zostaw komentarz